// детали за контакт

Контактирајте не

Јавете ни се или обратете ни се во секое време, ние се трудиме да одговориме на сите прашања во рок од 24 часа во работните денови. Со задоволство ќе одговориме на вашите прашања.

Нашата адреса:

Мечкин камен 18Б, 1000 Скопје
Кузман Јосифовски Питу 67, 7500 Прилеп

Нашето поштенско сандаче:

contact@bisystems.com.mk

Нашиот телефонски број:

+389 71 325 258

    Подготвени сте за да започнете?

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *


    mk_MKMacedonian